O nas

MADAMED Centrum Zdrowia oferuje kompleksową opiekę medyczną oraz usługi fizjoterapeutyczne z zastosowaniem nowoczesnych metod terapii. Nasza przychodnia posiada najnowocześniejszy sprzęt, w tym także do terapii polem elektromagnetycznym wysokiej częstotliwości wykorzystywany do leczenia bólu oraz w terapii nietrzymania moczu.

 

 

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Plan rehabilitacji dostosowany personalnie do każdej osoby pozwala osiągnąć doskonałe wyniki terapii rehabilitacyjnej, a pacjenci szybko wracają do zdrowia. Podkreślamy i realizujemy koncepcję holistycznego spojrzenia na pacjentów podczas diagnozowania, terapii i prognozowania wyników zastosowanego leczenia.

Chcielibyśmy dać Ci szansę na sprawność, nie tylko po urazie, czy kontuzji, ale i w ramach profilaktyki. Nie poddawaj się, możesz osiągnąć bardzo dużo, zależy to tylko od Ciebie.

 

"Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu."  - Wojciech Oczko

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod diagnostyki i terapii oraz kompleksowej opiece zdrowotnej, opartej na najnowszych światowych standardach w dziedzinie rehabilitacji medycznej umożliwiamy naszym pacjentom powrót do pełnej mobilności w życiu codziennym.

Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, zwracając szczególną uwagę na osoby prowadzące aktywny tryb życia. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę zarówno dolegliwości z jakimi się do nas Państwo zgłaszają, jak i oczekiwania wynikające np. ze specyfiki wykonywanego zawodu, czy realizowanych pasji.

 

Rejestracja pacjentów

+48 693 320 620

MADAMED
ul.Kniaziewicza 45 lok. 9
05-500 Piaseczno

+48 693 320 620
madamed@madamed.pl

100m od przychodni znajduje się ogólnodostępny parking strzeżony.